wtorek, 3 stycznia 2012

Witali Nowy Rok bez alkoholu

Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie” oraz Poradnia Specjalistyczna „Arka”, przy współudziale gminy miejskiej Mielec, zorganizowały już trzeci, bezalkoholowy, rodzinny bal sylwestrowy w Mielcu.

W noworocznej zabawie wzięło udział 138 osób, co świadczy o dużym zapotrzebowaniu na tego typu imprezy. Bal miał charakter familijny, uczestniczyły w nim całe rodziny. Wszyscy doskonale się razem bawili przy muzyce zespołu „Vivo”.

Na początku uroczystości wiceprezydent Mielca Bogdan Bieniek wraz z prezesem Arki księdzem Antonim Mulką oraz Pełnomocnikiem do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Jolantą Markowską- Rzeźnik, złożyli wszystkim obecnym oraz ich bliskim serdeczne, noworoczne życzenia.

- Wyjątkowy, sylwestrowy bal rozpoczęto tradycyjnym polonezem. Na uczestników zabawy, zarówno tych młodych jak i starszych, czekały liczne atrakcje, m.in. konkursy oraz wybór króla i królowej sylwestrowej nocy. W tym roku ten tytuł przypadł Monice Moskiewicz oraz Mateuszowi Baran. Każda uczestniczka balu na powitanie otrzymała ponumerowaną różę, która później brała udział w losowaniu. Tegoroczną nagrodą niespodzianką, był bon na usługi kosmetyczne w wysokości 180 zł w Salonie Kosmetycznym Lotos w Mielcu. O północy zorganizowano pokaz sztucznych ogni. W tym pięknym czasie pary składały sobie życzenia, za pomocą balonów na ciepłe powietrze, jako symboliczne światełko do nieba- opowiada Prezes Stowarzyszenia „Nowe Życie” Bogdan Kołacz.

- Bal odbył się w Gimnazjum nr 4, dzięki gościnności Dyrektor szkoły, Teresie Lechocińskiej - Ciupa, która również mocno zaangażowała sie w organizację sylwestra, za co składam jej gorące podziękowania - mówi Bogdan Kołacz i dodaje - nasz bal adresowany był do wszystkich osób, które akceptują ideę imprez bezalkoholowych. Mamy nadzieję, że wpiszą się one na trwałe w kalendarz imprez na cały rok.

ZOBACZ ZDJĘCIA

MK

źródło: hej.mielec.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz