poniedziałek, 6 maja 2019

Rocznice ODNOWA i OPOKA

XXV – rocznica Grupy Al- Anon „ODNOWA”


XVI – rocznica Grupy AA „OPOKA”


W dniu 27 kwietnia 2019 w Mielcu ul. Kilińskiego 37 (Szkoła podstawowa nr 1) odbył się uroczysty Mityng rocznicowy z okazji jubileuszów powstania Grupy Al-Anon "ODNOWA" i AA "OPOKA". W programie uroczystości były między innymi: 
16.00 – Msza Święta Dziękczynna (dla chętnych) w Kaplicy pod  wz. Stanisława Kostki (Bursa ), Mielec ul. Warszawska 1


17.30 – Otwarcie spotkania i przywitanie gości, gorący posiłek – Szkołą Podstawowa nr 1, Mielec ul. Kilińskiego 37
         18.00 – Miting otwarty AA       

Tematem wiodącym mityngu była:

„Trzeźwość – mój nr 1"

Po zakończeniu Mityngu organizatorzy zorganizowali dla uczestników wieczorek taneczny przy akompaniamencie zespołu "PLUS". Oprócz uczty duchowej nie zabrakło również doskonałego poczęstunku  i pysznych ciast, które w większości przygotowały nasze mamy, partnerki i przyjaciółki.
W tym miejscu należy podziękować Proboszczowi Waldemarowi Cioskowi z Parafii Ducha Świętego w Mielcu za celebrę i wieloletnią przychylność Grupie OPOKA, Panu Markowi Paprockiemu - dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu, za użyczenie sali gimnastycznej, Pani Teresie Indyk właścicielce Restauracji "Dwa Mosty" w Mielcu za doskonałe posiłki, Panu Organiście, zespołowi i wszystkim osobom bez pomocy których ten uroczysty mityng nie mógł by się odbyć.
Dziękujemy również wszystkim przyjaciołom, który zdecydowali się przyjechać nawet z daleka aby wspólnie z nami cieszyć się i dać świadectwo - że życie na trzeźwo jest piękne i ekscytujące. Pogody ducha przyjaciele!
                                                                                                                                       WKr

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz