wtorek, 3 stycznia 2017

Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy

Już ósmy raz dzięki przychylności władz i uprzejmości Pani Teresy Lechocińskiej – Ciupa Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu - Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie” oraz Poradnia Specjalistyczna „Arka”, przy współudziale Gminy Miejskiej Mielec, wspólnie zorganizowali -    
Bezalkoholowy, rodzinny bal sylwestrowy.
W tegorocznej zabawie wzięło udział ponad 120 osób, co dobitnie świadczy o dużym zapotrzebowaniu i zainteresowaniu taką formą zabawy i powitania Nowego Roku.
 Przybyłych gości przywitali: Prezes  "Nowego Życia" Bogusław Kołacz oraz Wiceprezydent Mielca Jan Myśliwiec i Agata Ćwięka – Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia UM Mielca.


Przy wejściu – mówi prezes Bogusław Kołacz - każda z Pań dostała  różę z numerem, ponadto pary otrzymały drobne upominki od Stowarzyszenia. Ten wyjątkowy, sylwestrowy bal rozpoczęli polonezem Pan Jan Myśliwiec i Pani Agata Ćwięka. Następnie na uczestników czekały wyśmienite posiłki, dobra muzyka i liczne atrakcje w postaci konkursów, wybór króla i królowej balu oraz losowanie nagrody głównej spośród ponumerowanych róż, które każda uczestniczka balu otrzymała na powitanie.

Tegoroczną główną nagrodą był odkurzacz ufundowany przez Panią Marię Napieracz – Wicestarostę Powiatu Mieleckiego, który wylosowała Pani Romualda Rogala.

Bon paliwowy o wartości 200 zł, ufundowany przez Stację Paliw "Top-Gaz" w Woli Mieleckiej i kosz upominków wytańczyli Pani Jolanta i Krzysztof Gawryś. Konkurs wiedzy o Stowarzyszeniu  wygrali Pani Małgorzata Stec i Stanisław Ogorzałek  - wygrali bon na rodzinny obiad dla pięciu osób w lokalu „Piano Cafe” ufundowany przez właściciela - Sylwestra Trybulca. Kolejny kosz z nagrodami oraz frytownicę ufundowane przez organizatorów przypadł w udziale Państwu Kindze i Andrzejowi Stafiej, którzy otrzymali tytuł Królowej i Króla balu.
Nie zabrakło też zabaw i nagród dla najmłodszych uczestników tej magicznej sylwestrowej nocy.

Powitanie Nowego 2017 Roku rozpoczęliśmy bezalkoholowym toastem i życzeniami, były pokazy fajerwerków, po czym pary puszczały "Światełko do nieba" w postaci życzeń i papierowych lampionów na ogrzane powietrze - mówi Wirginiusz Królewicz Wiceprezes Stowarzyszenia "Nowe Życie".

W tym miejscu należy podziękować tym wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy – szczególnie Agnieszce i Marcinowi Hyjek właścicielom firmy „Te Quiero - balony helowe” – którzy wspaniale udekorowali salę balową oraz Barbarze Bieżyńskiej, która po raz kolejny zapewniła doskonałe doznania kulinarne. Nie sposób pominąć Zespół "ZODIAK" który zapewnił w spaniałą oprawę muzyczną imprezy.
Podziękowania kieruję również do Władz Miasta, uczestników programu „Streetworker”, sympatyków i sponsorów oraz wszystkich tych, bez których ten wspaniały bal nie mógłby się odbyć.
WKr.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz