poniedziałek, 12 grudnia 2016

Mikołaj 2016


     


W dniu 11.12.2016 r. jak co roku za sprawą Stowarzyszenia Trzeźwościowego „NOWE ŻYCIE” miało miejsce spotkanie dzieciaków ze Św. Mikołajem, które odbyło się w lokalu „Dwa Mosty” w Mielcu. Impreza rozpoczęła się o godz. 16.00 powitaniem i wspólną zabawą przy muzyce.W trakcie zabawy tanecznej prowadzonej przez Elfy i Śnieżynkę odbywały się konkursy, gry i zabawy dla naszych milusińskich, a każde dziecko mogło zdobyć jakąś nagrodę. Dzieci w czasie przerw w zabawie dostały pączki i pizze oraz coś do picia. 
Oczywiście punktem kulminacyjnym zabawy był moment przybycia i wręczania paczek przez Świętego Mikołaja, na które dzieciaki czekają cały rok. W zabawie wzięły udział również dzieciaki objęte programem „Streetworker”.
Zabawa zakończyła się około godz. 19.30, kiedy każde dziecko dostało swoją paczkę. W trakcie zabawy dzieci podziękowały organizatorom zabawy oraz sponsorom i Gminie Mielec, która jest  współorganizatorem zabawy. Za pomoc w zorganizowaniu tej fantastycznej imprezy należą się podziękowania dla Zarządu Stowarzyszenia czyli Bogusława Kołacza, Wirginiusza Królewicza, Henryka Pokrzywińskiego, Stanisława Kusaka i Lucyny Kępa. Należy również podziękować Paniom Grażynie Kłaczyńskiej,  Małgorzacie Makowskiej, Annie Jasińskiej i Teresie Indyk, Panom Dariuszowi Gujda i Jerzemu Lubera, oraz grupie AA  „OPOKA” dzięki pomocy których spotkania z Mikołajem mogą się odbywać i mieć tak fantastyczną oprawę, jaką zapewniła Agencja ”Alternatywa”. 
Również w tym roku, jak w latach poprzednich Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie” przekazało siedem paczek dla dzieci ze Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mielcu, których wychowawcom jest Pani Zofia Radwańska. Wdzięczność i uśmiech na twarzach dzieci są największym podziękowaniem i dowodzą, że tego typu inicjatywy są potrzebne i mają sens.
Następne spotkanie z Mikołajem za rok, a przed nami jeszcze organizacja Bezalkoholowego Rodzinnego Balu Sylwestrowego na który Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie” zaprasza wszystkich miłośników dobrej zabawy bez alkoholu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz