środa, 26 marca 2014

Działania Stowarzyszenia do maja 2014.


W tym roku Zarząd Stowarzyszenia Trzeźwościowego „Nowe Życie” zaplanował szereg działań w ramach zadania publicznego „Działania na rzecz utrzymania trzeźwości i abstynencji przez osoby uzależnione. Terapia osób współuzależnionych”. Jednymi z pierwszych oprócz prowadzonej w miesiącach zimowych świetlicy będą:
·        Droga Krzyżowa środowisk trzeźwościowych w dn. 04.04.2014. o godz. 17.30 w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy (na Osiedlu).
·        Obóz terapeutyczny dla osób uzależnionych i współuzależnionych (16 osób) w Kleczy k. Wadowic w dniach w dniach 11 do 13.04.2014, a temat obozu to: "Słuchać - by usłyszeć, usłyszeć - by zrozumieć, zrozumieć - by zmienić".
·        X jubileuszowy Turniej Strzelecki o Puchar Przechodni Prezesa Stowarzyszenia, który odbędzie się w dniu  w dniu 10.05.2014 r.  godz. 12.00 na Strzelnicy LOK w Mielcu, ul. Partyzantów. W turnieju uczestniczą zaproszone drużyny z klubów Honorowych Dawców Krwi i inni:

§  Klub HDK przy Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu
§  Klub HDK Kirchoff Polska
§  Klub HDK przy WSK – PZL Mielec
§  Rejonowy Klub HDK w Mielcu
§  Poradnia Specjalistyczna „ARKA”
§  Straż Leśna
O kolejnych działaniach Stowarzyszenia będziemy informować na bieżąco. Działania są realizowane przy udziale zleceniodawcy – Gminy Miejskiej Mielec.
W.Kr.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz