czwartek, 12 września 2013

Obóz Ustrzyki Dolne

  W dniach 5-8 września 2013 już po raz ósmy odbył się obóz terapeutyczny, który miał miejsce Ustrzykach Dolnych. Tematem obozu była „Rodzina z problemem alkoholowym”.  W pierwszym dniu uczestnicy mocno się zintegrowali, wspierając nawzajem na szlaku, gdzie pokonali wszystkie szczyty Połoniny Wetlińskiej. Niezapomniane wrażenia i zapierające dech widoki Bieszczad w pełni rekompensowały trudy wspinaczki. 
      Kolejne dwa dni upłynęły na intensywnych treningach i zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę terapeutyczną w składzie: Leszek Piasecki, Agnieszka Pawlak oraz Bogusław Kołacz. Uczestnicy zmagali się głównie ze swoimi lękami, słabościami i złymi nawykami, które uczyli się przezwyciężać podczas intensywnych treningów i warsztatów.. Msza św. w intencji uczestników obozu odbyła się wyjątkowo w sobotę o 7.00.
      Ostatni dzień był zwieńczeniem trudu i wysiłku włożonego przez uczestników obozu. Wręczone zostały upominki, a każdy miał możliwość wyrażenia swoich uczuć, odczuć i emocji towarzyszących tegorocznemu spotkaniu. Ponadto droga powrotna urozmaicona została wizytą w grodzie Słowian i udziałem w najeździe Piastów na gród - czyli imprezą plenerową pt. „Tak Rodziła się Polska” w miejscowości Trzcinica koło Jasła.
                                                                                                                W.Kr.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz