poniedziałek, 11 grudnia 2023

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

 Spotkanie ze Świętym Mikołajem 2023.Jak co roku Zarząd Stowarzyszenia Trzeźwościowego „NOWE ŻYCIE” zorganizował spotkanie dzieciaków ze Św. Mikołajem, które odbyło się w dniu 09.12.2023 r. w lokalu „Dwa Mosty” w Mielcu.
Impreza rozpoczęła się o godz. 15.00. Po przywitaniu dzieciaków i rodziców przez prezesa Stowarzyszenia – Bogusława Kołacza rozpoczęła się wspólna zabawa przy muzyce prowadzona przez Elfy. Oczywiście nie zabrakło różnych zabawnych konkursów, gier i zabaw dla dzieci, a każdy uczestnik mógł zdobyć jakąś nagrodę.

W czasie przerw w zabawie wszyscy otrzymali poczęstunek, czyli pyszne pączki i gorącą pizzę oraz coś do picia. Około 16.30 na Sali zjawił się Święty Mikołaj  i przystąpił do wręczania paczek, na które dzieciaki czekają cały rok, Zabawa zakończyła się około godz. 18.00, kiedy każde dziecko odebrało z rąk Mikołaja swoją paczkę. 

Za zorganizowanie spotkania z Mikołajem należy podziękować wszystkim zaangażowanym w jej organizację czyli: Zarządowi Stowarzyszenia i Gminie Miejskiej Mielec, która jest współorganizatorem zabawy. Za zaangażowanie w organizację tej fantastycznej imprezy należą się podziękowania dla Zosi Radwańskiej, Bogusława Kołacza, Henryka Pokrzywińskiego i Pauliny Niedbały.

Należy również podziękować wspierającym nas darczyńcom: Paniom: Grażynie Kłaczyńskiej za pyszne pączki z jej piekarni i Teresie Indyk za kolejne ciepłe przyjęcie w jej lokalu oraz Panu Marcinowi Gibale dyrektorowi mBank o/Mielec za wsparcie finansowe – bo dzięki ich pomocy spotkania z Mikołajem mogą mieć tak fantastyczną oprawę. Jak zawsze zabawę z Elfami i Mikołajem zapewniła Agencja ”Alternatywa” Mirosława Pietrzaka.

 

WKr.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz