środa, 21 grudnia 2022

Mikołajki cd.

 
To już kolejny rok, kiedy za sprawą Stowarzyszenia Trzeźwościowego „NOWE ŻYCIE” miało miejsce spotkanie dzieciaków ze Św. Mikołajem, które odbyło się w dniu 11.12.2022 r. w lokalu „Dwa Mosty” w Mielcu. 

Impreza rozpoczęła się o godz. 15.00 powitaniem prezesa Stowarzyszenia – Bogusława Kołacza i wspólną zabawą przy muzyce. W trakcie zabawy tanecznej prowadzonej przez Elfy odbywały się różne zabawne konkursy, gry i zabawy dla dzieci, a każde dziecko mogło zdobyć jakąś nagrodę.W czasie przerw w zabawie wszyscy otrzymali poczęstunek, czyli pączki, pyszną gorącą pizze oraz coś do picia. Punktem kulminacyjnym zabawy był moment przybycia Świętego Mikołaja i wręczania paczek, na które dzieciaki czekają cały rok, Zabawa zakończyła się około godz. 18.00, kiedy każde dziecko odebrało z rąk Mikołaja swoją paczkę. 

Za zorganizowanie zabawy należy podziękować wszystkim zaangażowanym w jej organizację czyli: Zarządowi Stowarzyszenia  i Gminie Miejskiej Mielec, która jest  współorganizatorem zabawy. Za zaangażowanie w organizację tej fantastycznej imprezy należą się podziękowania dla Orlanny Tokarz, Bogusława Kołacza, Wirginiusza Królewicza, Henryka Pauliny Gudz.

Należy również podziękować Paniom Grażynie Kłaczyńskiej i Teresie Indyk bo dzięki ich pomocy spotkania z Mikołajem mogą mieć tak fantastyczną oprawę. Wspaniałą zabawę z Elfami i Mikołajem zapewniła Agencja ”Alternatywa” Mirosława Pietrzaka. Jak co roku, Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie” przekazało dziesięć paczek dla dzieci ze Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mielcu, których wychowawcom jest Pani Zofia Radwańska. Wdzięczność i uśmiech na twarzach dzieci są największym podziękowaniem i dowodzą, że tego typu inicjatywy są potrzebne i mają sens.


Następne spotkanie z Mikołajem za rok, a przed nami jeszcze organizacja Warsztatów Sylwestrowych w Skorzeszycach, na które Zarząd Stowarzyszenia Trzeźwościowego „Nowe Życie” zaprasza wszystkich chętnych do pracy nad sobą.

WKr.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz