poniedziałek, 23 września 2019

ognisko_sierpień 2019OGNISKO  INTEGRACYJNE
                  

                 W dniu 31 sierpnia  2019 r. o  godz. 1630  spotkaliśmy się w gronie 30 osób na ognisku integracyjnym; na łonie natury, w otoczeniu lasu, w ciepłych promieniach popołudniowego słońca  Polana  „Żołnierzy Niezłomnych”).


                Wszystkim dopisywały dobre nastroje i  z apetytem oczekiwaliśmy na wspólne pieczenie kiełbasek  nad ogniskiem. Rozmowom w mniejszych i większych grupach, nie było końca.
Nasze ognisko uświetnili, Kasia i Przemo Pawłowscy, którzy przynieśli ze sobą gitarę i zebrali nas wszystkich przy ognisku, do wspólnego śpiewania.  Serdecznie za to dziękujemy.


              Integracja na łonie natury pokazuje, że  jest potrzeba organizacji  podobnych imprez dla naszych członków i ich najbliższych. Spotkania tego typu dają możliwość  swobodnego porozmawiania na tematy wszelkie, od lekkich i przyjemnych po związane z  problemami jakie ze sobą niesie życie.                          Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie ogniska: Wirkowi, Ani, Heniowi , Bogdanowi i Małgosi, oraz wszystkim, którzy po zakończeniu ogniska przyświecając sobie latarkami, pomagali w posprzątaniu obiektu.

Do zobaczenia na kolejnym ognisku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz