czwartek, 15 listopada 2012

Bezalkoholowy bal Sylwestrowy


Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie” oraz Poradnia Specjalistyczna „Arka”, przy współudziale gminy miejskiej Mielec, organizują już po raz czwarty, bezalkoholowy, rodzinny bal sylwestrowy w Mielcu.

W zeszłorocznej zabawie wzięło udział 138 osób, co świadczy o dużym zapotrzebowaniu na tego typu imprezy. Organizatorzy chcą, aby „Sylwester” miał charakter familijny, uczestniczyły w nim całe rodziny. Podobnie jak rok temu goście będą tańczyli przy muzyce zespołu „Vivo”.

Wyjątkowy, sylwestrowy bal rozpocznie się tradycyjnym polonezem. Na wszystkich uczestników, zarówno tych młodych jak i starszych, będą czekały liczne atrakcje, m.in. konkursy oraz wybór króla i królowej sylwestrowej nocy. Każda uczestniczka balu na powitanie otrzyma ponumerowaną różę, która później weźmie udział w losowaniu.

            Tegoroczną główną nagroda będzie sprzęt AGD, a królowa  i król balu otrzymają bon na niezapomnianą rodzinną kolację w lokalu „Piano Cafe” ufundowany przez właściciela Pana Sylwestra Trybulca. Jak co roku przewidziano atrakcje na powitanie Nowego Roku oraz bezalkoholowy toast. Nowością ma  być wydzielona sala dla najmłodszych uczestników – pod warunkiem odpowiedniej ilości chętnych- mówi Bogusław Kołacz Prezes Stowarzyszenia Trzeźwościowego „Nowe Życie”

             Bal odbędzie się w Zespole Szkół nr 2, dzięki gościnności Pani Dyrektor, Teresie Lechocińskiej – Ciupa. Nasz bal adresowany jest do wszystkich osób, które akceptują ideę imprez bezalkoholowych, a patrząc na frekwencję jest ich coraz więcej. Dlatego wierzymy, że nasza impreza na trwale wpisuje się w mielecki kalendarz imprez.

            Imprezą poprzedzającą Bal Sylwestrowy będzie organizowana w dn. 07.12.2012 r. Zabawa Choinkowa dla najmłodszych. W tym roku dzięki gościnności Państwa Ewy i Stanisława Koniecznych odbędzie się w sali  „żółtej” na terenie ich firmy w Mielcu, ul. Kościuszki 23.
W trakcie zabawy oczywiście odbędą się konkursy i gry z nagrodami, dzieciaki dostaną poczęstunek, a na zakończenie otrzymają tak upragnione paczki od Św. Mikołaja.

             Zorganizowanie takich imprez oczywiście nie  było by możliwe bez pomocy władz Miasta i licznych sponsorów, którym z góry dziękujemy. 

Zapisy wraz z wpłatą do 22.12.12, 110zł od osoby (4 posiłki)
 - w siedzibie "Arki" - w każdą środę od 17:00 do 18:00
 - w siedzibie Stowarzyszenia w sobotę i niedzielę od 17:15 do 20:00

Kontakt telefoniczny:
 - 504 812 718 i 600 476 579

Link do zdjęć na hej.mielec:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz