poniedziałek, 14 maja 2012

Rodzinne zmagania w Turnieju Strzeleckim

Osiem drużyn podczas VIII Turniej Strzeleckiego walczyło o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Trzeźwościowego "Nowe Życie".

W minioną sobotę na Strzelnicy LOK Mielec miał miejsce VIII Turniej Strzelecki o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Trzeźwościowego "Nowe Życie". Wzięło w nim udział osiem drużyn oraz około 130 uczestników festynu, który przy tej okazji został zorganizowany przez Stowarzyszenie. Zawody odbywały się w kategorii dorosłych, którzy strzelali z karabinków sportowych oraz dzieci, które strzelały z wiatrówek.

Po zaciętej rywalizacji I miejsce i puchar przechodni Prezesa Stowarzyszenia "Nowe Życie" wywalczył Klub Honorowych Dawców Krwi przy WSK PZL Mielec. II miejsce zajęła drużyna Stowarzyszenia "Nowe Życie", a III miejsce drużyna Rejonowego Klubu HDK w Mielcu.

Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Wirginiusz Królewicz, reprezentujący Stowarzyszenie Trzeźwościowe "Nowe Życie", a najmłodszym uczestnikiem w tej kategorii był Kamil Kępa - reprezentant Rejonowego Klubu HDK w Mielcu. Po raz pierwszy w turnieju udział wzięła drużyna Poradni Specjalistycznej "ARKA" z ks. Antonim Mulką jako kapitanem.

W kategorii najmłodszych, w której wzięło udział 35 dzieci, pierwsze miejsce wywalczyła Konstancja Królewicz, drugie Przybylski Patryk, a trzecie Barnaś Kamil. O sprawiedliwy przebieg turnieju zadbał sędzia Ryszard Kalicki.

Turniej Strzelecki był połączony z festynem rodzinnym. Dla uczestników przygotowano napoje, słodycze oraz wyśmienity gulasz przygotowany przez Teresę Indyk z restauracji "Dwa Mosty". Serwowano również kiełbaski z ogniska. Panowała miła i rodzinna atmosfera, której nie zepsuła nawet deszczowa pogoda.

ZOBACZ ZDJĘCIA


źródło: hej.mielec.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz