poniedziałek, 16 maja 2011

Turniej „Nowego Życia”

Ponad 100 osób wzięło udział w VII turnieju strzeleckim o puchar Prezesa Stowarzyszenia    „Nowe Życie”. Impreza odbyła się w sobotę, 14 maja na strzelnicy LOK-u.

Turniej odbywał się w trzech kategoriach: drużynowej, indywidualnej i dziecięcej.

W kategorii drużynowej najlepszym zespołem okazał się Klub Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu, który jednocześnie zdobył puchar przechodni. Drugie miejsce zdobyła Grupa Wsparcia „Absolutio”, na trzecim miejscu tym razem znalazła się drużyna stowarzyszenia „Nowe Życie”. Najlepszym strzelcem okazał się Janusz Baum, w kategorii dziecięcej zwyciężyła Wiktoria Kopeć.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 - Jest to jedna z wielu imprez organizowanych przez nasze stowarzyszenie, poprzez które proponujemy alternatywę spędzenia czasu wśród znajomych, bez alkoholu – podkreśla prezes stowarzyszenia „Nowe Życie” Bogusław Kołacz. - Najbardziej cieszy fakt, że co roku wzrasta liczba osób zainteresowanych tą formą spędzania czasu wolnego  - dodaje.

W tym roku do turnieju zgłosiło się trzy nowe drużyny wystawione przez Straż Leśną, Al.- Anon oraz Grupę Wsparcia „Bez nazwy”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz