wtorek, 2 stycznia 2018

Sylwester ze Stowarzyszeniem


SYLWESTER NA TRZEŹWO
Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie” oraz Poradnia Specjalistyczna „Arka”, przy współudziale Gminy Miejskiej Mielec już po raz kolejny wspólnie zorganizowali - Bezalkoholowy, Rodzinny Bal Sylwestrowy.

            tegorocznej zabawie wzięło udział ponad 100 osób, co dobitnie świadczy o dużym zapotrzebowaniu i zainteresowaniu taką formą zabawy i powitania Nowego Roku. Nie bez znaczenia jest fakt, że w imprezie tej od dawna biorą udział nie tylko osoby związane ze Stowarzyszeniem i Poradnią ale osoby, którym po prostu alkohol nie jest potrzebny do tego aby się świetnie bawić.


             Przybyłych gości przywitali: Prezes  Nowego Życia” Bogusław Kołacz, Prezes „Arki” ks. Mariusz Gródek oraz  Agata Ćwięka – Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia UM Mielca.


Tradycją naszych bali jest, że każda para otrzymuje upominek, a każda z Pań różę z numerem, spośród których losujemy nagrodę główną – mówi Prezes „Nowego Życia” Bogusław Kołacz. Ten wyjątkowy, sylwestrowy bal rozpoczęli polonezem ks. Mariusz Gródek i Pani Agata Ćwięka. Następnie na uczestników czekały wyśmienite posiłki, dobra muzyka i liczne atrakcje w postaci konkursów, wybór króla i królowej balu oraz losowanie nagrody głównej spośród ponumerowanych róż, które każda uczestniczka balu otrzymała na powitanie.
 Bon paliwowy o wartości 200 zł, ufundowany przez Stację Paliw "Top-Gaz" w Woli Mieleckiej wywalczyli w pierwszym konkursie Państwo Stanisława i Roman Leśniowscy.Tegoroczną główną nagrodą był odkurzacz ufundowany przez Poradnię „Arka”, który wylosowała Pani Martyna Kucwaj. 


Konkurs tańca wygrali Pani Agnieszka Fajerska i Jarosław Podpłomyk  - wytańczyli bon na rodzinny obiad dla pięciu osób w lokalu „Piano Cafe” ufundowany przez właściciela - Sylwestra Trybulca
 


Kosze z nagrodami ufundowane przez organizatorów przypadły w udziale Państwu Agacie i Mariuszowi Florek, którzy otrzymali tytuł Królowej i Króla balu.

Natomiast żelazko wyśpiewał w konkursie karaoke Pan Władysław Rymanowski. Nie zabrakło też zabaw i nagród dla najmłodszych uczestników tej magicznej sylwestrowej nocy, a każdy z uczestników otrzymał nagrodę pocieszenia.

      P
owitanie Nowego 2018 Roku rozpoczęliśmy bezalkoholowym toastem i życzeniami, były pokazy fajerwerków, a pary puszczały "Światełko do nieba" w postaci życzeń i papierowych lampionów na ogrzane powietrze - mówi Wirginiusz Królewicz Wiceprezes Stowarzyszenia "Nowe Życie". W tym miejscu należy podziękować tym wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy – szczególnie Agnieszce i Marcinowi Hyjek właścicielom firmy „Te Quiero - balony helowe” – którzy wspaniale udekorowali salę balową oraz Barbarze Bieżyńskiej, która po raz kolejny zapewniła doskonałe doznania kulinarne. 

Szczególne podziękowanie kierujemy również do Pani Małgorzaty Makowskiej, dbającej o całą logistykę imprezy, oraz pozostałych członków zarządu Stowarzyszenia czyli Agnieszki Fajerskiej, Annie Jasińskiej, Henryka Pokrzywińskiego i Dominika Skowrońskiego. Nie sposób nie wspomnieć o Zespole "ZODIAK", który po raz kolejny zapewnił wspaniałą oprawę muzyczną imprezy. Podziękowania kierujmy również do Władz Miasta, sympatyków i sponsorów, oraz wszystkich tych, bez których ten wspaniały bal nie mógłby się odbyć.
WKr.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz