środa, 13 grudnia 2017

Zabawa z MikołajemSPOTKANIE Z UDZIAŁEM
ŚW. MIKOŁAJA

Po raz kolejny za sprawą Stowarzyszenia Trzeźwościowego „NOWE ŻYCIE” miało miejsce spotkanie dzieciaków ze Św. Mikołajem, które odbyło się w dniu 10.12.2017 r. w lokalu „Dwa Mosty” w Mielcu. Impreza rozpoczęła się o godz. 16.00 powitaniem wiceprezesa Stowarzyszenia – Wirginiusza Królewicza i wspólną zabawą przy muzyce. 
W trakcie zabawy tanecznej prowadzonej przez Elfy odbywały się różne zabawne konkursy, gry i zabawy dla dzieci, a każde dziecko mogło zdobyć jakąś nagrodę. W czasie przerw w zabawie wszyscy otrzymali poczęstunek, czyli pączki, pyszną gorącą pizze oraz coś do picia. Punktem kulminacyjnym zabawy był moment przybycia Świętego Mikołaja i wręczania paczek, na które dzieciaki czekają cały rok. W zabawie wzięły udział również dzieci objęte programem „Streetworker”.Zabawa zakończyła się około godz. 19.30, kiedy każde dziecko dostało swoją paczkę. W trakcie zabawy podziękowaliśmy wszystkim zaangażowanym w jej organizację czyli: Zarządowi Stowarzyszenia  i Gminie Miejskiej Mielec, która jest  współorganizatorem zabawy. Za pomoc w zorganizowaniu tej fantastycznej imprezy należą się podziękowania dla Anny Jasińskiej, Agnieszki Fajerskiej, Małgorzaty Makowskiej, Bogusława Kołacza, Wirginiusza Królewicza, Henryka Pokrzywińskiego i Stanisława Kusaka. Należy również podziękować Paniom Grażynie Kłaczyńskiej i Teresie Indyk oraz Panu Dariuszowi Gujda dzięki pomocy których spotkania z Mikołajem mogą się odbywać i mieć tak fantastyczną oprawę, którą zapewniła Agencja ”Alternatywa”.
Również w tym roku, Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie” przekazało dziesięć paczek dla dzieci ze Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mielcu, których wychowawcom jest Pani Zofia Radwańska. Wdzięczność i uśmiech na twarzach dzieci są największym podziękowaniem i dowodzą, że tego typu inicjatywy są potrzebne i mają sens.

Następne spotkanie z Mikołajem za rok, a przed nami jeszcze organizacja Bezalkoholowego Rodzinnego Balu Sylwestrowego na który Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie” zaprasza wszystkich miłośników dobrej zabawy bez alkoholu.

WKr.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz