poniedziałek, 4 stycznia 2016

Rodzinny Bal Sylwestrowy - tak było

           STOWARZYSZENIE TRZEŹWOŚCIOWE
39-300 Mielec ul. Chopina 8, tel. 17-583-40-00

ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO To już po raz siódmy - Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie” oraz Poradnia Specjalistyczna „Arka”, przy współudziale Gminy Miejskiej Mielec wspólnie zorganizowali bezalkoholowy, rodzinny bal sylwestrowy.

W tegorocznej zabawie wzięło udział ponad 80 osób, co świadczy o dużym zapotrzebowaniu i zainteresowaniu taką formą zabawy i spędzania czasu.
Przybyłych gości przywitali: Prezes "ARKI" ks. Mariusza Gródek i Prezes  "Nowego Życia" Bogusław Kołacz oraz Wiceprezydent Mielca Jan Myśliwiec i Jolanta Markowska – Rzeźnik – Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych UM Mielca.

Przy wejściu – mówi prezes Bogusław Kołacz - każda z Pań dostała  różę z numerem, ponadto pary otrzymały drobne upominki od Stowarzyszenia. Ten wyjątkowy, sylwestrowy bal rozpoczęli polonezem Wiceprezes Stowarzyszenia - Wirginiusz Królewicz oraz Łucja Bielec - Prezes Fundacji SOS „ŻYCIE”. Następnie na uczestników czekały wyśmienite posiłki, dobra muzyka i liczne atrakcje w postaci konkursów, wybór króla i królowej sylwestrowej nocy oraz losowanie nagody spośród ponumerowanych róż, które każda uczestniczka balu otrzymała na powitanie.


Tegoroczną główną nagrodą był ekspres do kawy z zapasem kapsułek ufundowany przez Stowarzyszenie, który wylosowała Pani Romualda Rogala. Bon paliwowy na pełen bak, ufundowany przez Stację Paliw "Top-Gaz" w Woli Mieleckiej wytańczyli Pani Sabina Trybulec i Pan Jarosław Podpłomyk.. Kolejny konkurs taneczny wygrali Pani Aleksandra Maryniak i Pan Marian Miodunka - wytańczyli bon na rodzinny obiad dla pięciu osób w lokalu „Piano Cafe” ufundowany przez właściciela - Sylwestra Trybulca.


Kosze z nagrodami ufundowane przez organizatorów oraz pierścionek ze srebra i złota ufundowany przez Łucję Bielec przypadł w udziale Pani  Teresie Hajduk i Panu Józefowi Baum, którzy otrzymali tytuł Królowej i Króla balu. Nie zabrakło też konkursów i nagród dla najmłodszych uczestników sylwestrowej zabawy.


Powitanie Nowego 2016 Roku rozpoczęliśmy bezalkoholowym toastem i życzeniami, były pokazy fajerwerków, po czym pary puszczały "Światełko do nieba" w postaci życzeń i papierowych lampionów na ogrzane powietrze - mówi Wirginiusz Królewicz Wiceprezes Stowarzyszenia "Nowe Życie".


W tym miejscu należy podziękować tym wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy – szczególnie Agnieszce i Marcinowi Hyjek właścicielom firmy „Te Quiero - balony helowe” – którzy wspaniale udekorowali salę balową oraz Barbarze Bieżyńskiej, która po raz kolejny zapewniła doskonałe doznania kulinarne. Podziękowania kieruję również do Władz Miasta, uczestników programu „Streetworker”, sympatyków i sponsorów oraz wszystkich tych, bez których ten wspaniały bal nie mógłby się odbyć.
WKr.
A tu można zobaczyć więcej zdjęć: https://goo.gl/photos/h43enRppbKPFnewq5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz