sobota, 3 stycznia 2015

Sylwester 2014/15

Bezalkoholowy Rodzinny Bal Sylwestrowy


To już po raz szósty - Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie” oraz Poradnia Specjalistyczna „Arka”, przy współudziale gminy miejskiej Mielec wspólnie zorganizowali bezalkoholowy, rodzinny bal sylwestrowy.

W tym roku w zabawie wzięło udział  70 osób, co świadczy o dużym zapotrzebowaniu i zainteresowaniu taką formą zabawy i spędzania czasu. Przybyłych gości przywitali: Prezes "ARKI" ks. Mariusza Gródek i Wiceprezes  "Nowego Życia" Wirginiusz Królewicz. Przy wejściu – każda z Pań dostała  różę z numerem, ponadto pary otrzymały drobne upominki od Stowarzyszenia. 
Ten wyjątkowy, sylwestrowy bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, a następnie na uczestników czekały wyśmienite posiłki, dobra muzyka i liczne atrakcje w postaci konkursów, wybór króla i królowej sylwestrowej nocy oraz losowanie nagrody spośród ponumerowanych róż, które każda uczestniczka balu otrzymała na powitanie.
Tegoroczną główną nagrodą był bon paliwowy o wartości 200 zł ufundowany przez Stację Paliw "Top-Gaz" w Woli Mieleckiej, który wylosowali Państwo Anna i Piotr Ćwięka. Konkurs Tańca wygrali Pani Wioletta Gurak i Pan Zbigniew Wójciak - wytańczyli kosze z nagrodami ufundowane przez Organizatorów. Bon na rodzinny obiad dla pięciu osób w lokalu „Piano Cafe” ufundowany przez właściciela - Sylwestra Trybulca  przypadł w udziale Państwu Bernadecie i Grzegorzowi Wawrów z córkami, którzy jako najsympatyczniejsza „para” otrzymali tytuł Króla i Królowej balu. Wejściówki na lodowisko otrzymali członkowie jury konkursu tańca. Nie zabrakło też konkursów i nagród dla najmłodszych uczestników sylwestrowej zabawy.

Powitanie Nowego 2015 Roku rozpoczęliśmy bezalkoholowym toastem i życzeniami, były pokazy fajerwerków, a następnie pary puszczały "Światełko do nieba" w postaci papierowych lampionów życzęń na ogrzane powietrze - mówi Wirginiusz Królewicz Wiceprezes Stowarzyszenia "Nowe Życie". W tym miejscu należy podziękować tym członkom Stowarzyszenia, którzy zaangażowali się w organizację imprezy – szczególnie Agnieszce i Marcinowi Hyjek właścicielom firmy „Te Quiero - balony helowe” – którzy wspaniale udekorowali salę balową. Podziękowania kieruję również do Władz Miasta, sympatyków i sponsorów oraz wszystkich tych, bez których ten wspaniały bal nie mógłby się odbyć.

więcej zdjęć z balu pod adresem:

https://plus.google.com/photos/105024665817917585397/albums/6099875310772347777?authkey=CMmZzqiIu8vtyQE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz