piątek, 3 stycznia 2014

Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy 2013/2014

To już tradycja - Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie” oraz Poradnia Specjalistyczna „Arka”, przy współudziale gminy miejskiej Mielec po raz piąty zorganizowali bezalkoholowy, rodzinny bal sylwestrowy.
W tym roku w zabawie wzięło udział ponad 70 osób, co świadczy o dużym zapotrzebowaniu i zainteresowaniu taką formą zabawy i spędzania czasu. Podobnie jak w poprzednich latach goście tańczyli przy muzyce zespołu „Vivo”.


Przybyłych gości witał osobiście prezes Stowarzyszenia Trzeżwościowego "Nowe Życie" Bogusław Kołacz – każda z Pań dostała różę z numerkiem, ponad to pary otrzymały drobne upominki od Stowarzyszenia. Wyjątkowy, sylwestrowy bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, przy udziale prezydenta Mielca Bogdana Bieńka ks. Mariusza Gródka i Pani Kierownik Biura Spraw Społecznych UM w Mielcu Jolanty Markowskiej – Rzeźnik, współorganizatorów zabawy sylwestrowej.Na uczestników tradycyjnie czekały smaczne posiłki, dobra muzyka i liczne atrakcje w postaci konkursów, wybór króla i królowej sylwestrowej nocy oraz losowanie nagrody głównej. Każda uczestniczka balu na powitanie otrzymała ponumerowaną różę, która wzięła udział w losowaniu.


Tegoroczną główną nagrodą był bon paliwowy o wartości 300 zł ufundowany przez Stację Paliw "Top-Gaz" w Woli Mieleckiej. Królowa i król balu otrzymali kosze z nagrodami ufundowane przez Stowarzyszenie Trzeźwościowe "Nowe Życie", a bon na rodzinny obiad dla pięciu osób w lokalu „Piano Cafe” ufundowany przez właściciela - Sylwestra Trybulca był nagrodą w konkursie tańca na wesoło. Pięć wejściówek do Sali Zabaw „Wyspa przygód” przy ul. Mickiewicza 32 w Mielcu otrzymali członkowie jury wybierający parę królewską.


Parą Królewską" tegorocznego balu zostali Pani Helena Pietryka i Pan Stanisław Kołton, którzy najwspanialej z pośród wszystkich tańczących par zaprezentowali się na parkiecie. Rodzinny obiad wytańczyli "na wesoło" Państwo Stanisława i Roman Leśniowscy, a nagrodę główną wylosowała Pani Teresa Struzik.

Jak co roku powitanie Nowego Roku rozpoczęliśmy bezalkoholowym toastem i życzeniami, były pokazy fajerwerków oraz pary puszczały "Światełko do nieba" w postaci papierowych lampionów życzeń na ogrzane powietrze - mówi Wirginiusz Królewicz Wiceprezes Stowarzyszenia "Nowe Życie". Dodaje również, że organizowanie takich imprez nie było by możliwe, bez osobistego zaangażowania kilku członków Stowarzyszenia, pomocy władz Miasta i licznych sponsorów, którym serdecznie dziękujemy.

Więcej zdjęć:
https://plus.google.com/u/0/photos/105024665817917585397/albums/5964353540023560257

1 komentarz:

  1. Wypełnij PIT on-line i przekaż 1% - Rozliczenie roczne przez internet

    OdpowiedzUsuń