wtorek, 30 kwietnia 2013

Promocja i budowanie wizerunku...

W dniach 23 – 24.04.2013 r. w siedzibie Stowarzyszenia Trzeźwościowego „NOWE ŻYCIE” w Mielcu, przy ulicy Chopina 8 odbyło się szkolenie pt: „Promocja i budowanie wizerunku PES nieprowadzących działalności gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi internetowych” zorganizowane przez Fundację Akademia Obywatelska z Rzeszowa w ramach projektu „Nowa Energia PES na Podkarpaciu
       W szkoleniu wzięło udział 17 uczestników reprezentujących Organizacje Pozarządowe z terenu Mielca, a nawet z Jarosławia.
       Oprócz „Nowego Życia” reprezentowane były: Mielecki Uniwersytet Trzeciego Wieku, Towarzystwo Śpiewacze „Melodia” z Mielca, nowo powstałe Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjno-Patriotyczne „Orzeł Biały”, „Stowarzyszenie Dla Was”, Fundacja SOS Życie, Podkarpackie Stowarzyszenie Wspierania Bezrobotnych, Stowarzyszenie Zacisze, Stowarzyszenie Klub Brydżowy „Hotel Polski”oraz Stowarzyszenie Miłośników Koni „Arabian” z Jarosławia.
         Celem szkolenia było zwiększenie wiedzy i umiejętności z zakresu promocji oraz budowania wizerunku w PES i cel ten został osiągnięty. Zadowolenie uczestników szkolenia wywołał nie tylko profesjonalizm prowadzącego trenera Adama Ptasińskiego i bardzo dobra organizacja. W swoich wypowiedziach uczestnicy podkreślali również korzyści wynikające z wzajemnego poznania się i możliwości współpracy w przyszłości.
        Mamy nadzieję, że w ramach pojętej przez Stowarzyszenie Trzeźwościowe „NOWE ŻYCIE” współpracy z Fundacją Akademia Obywatelska zaowocuje ona dalszymi szkoleniami i oraz innymi formami rozwoju.