środa, 2 stycznia 2013

Rodzinny bal sylwestrowy z Nowym Życiem

Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe Życie” oraz Poradnia Specjalistyczna „Arka”, przy współudziale gminy miejskiej Mielec już po raz czwarty zorganizowali bezalkoholowy, rodzinny bal sylwestrowy.

W tegorocznej zabawie wzięło udział 88 osób, co świadczy o dużym zapotrzebowaniu na tego typu imprezy.  Podobnie jak rok temu goście tańczyli przy muzyce zespołu „Vivo”.

Wyjątkowy, sylwestrowy bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, przy udziale prezydenta Mielca Bogdana Bieńka i ks. Antoniego Mulki  i współorganizatorów zabawy sylwestrowej.

Na wszystkich uczestników, zarówno tych młodych jak i starszych,  czekały liczne atrakcje, m.in. konkursy oraz wybór króla i królowej sylwestrowej nocy. Każda uczestniczka balu na powitanie otrzymała ponumerowaną różę, która brała  udział w losowaniu.

Tegoroczną główną nagrodą był sprzęt AGD, a królowa i król balu otrzymali bon na niezapomnianą rodzinną kolację w lokalu „Piano Cafe” ufundowany przez właściciela - Sylwestra Trybulca oraz dziesięć wejściówek do Sali Zabaw „Wyspa przygód” przy ul. Mickiewicza 32 w Mielcu. Dodatkową nagrodą były też bony do Salonu Kosmetycznego Renee w Czerminie.

- Para „ królewska” w osobach Kinga Budzińska i Adrian Ujas dokonał losowania głównej nagrody, która przypadła Beacie Podkowie.  Jak co roku przewidziano atrakcje na powitanie Nowego Roku oraz bezalkoholowy toast - mówi Bogusław Kołacz, prezes Stowarzyszenia Nowe Życie.

Kołacz podkreśla, że organizowanie takich imprez nie  było by możliwe bez pomocy władz Miasta i licznych sponsorów, którym serdecznie dziękuje.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz